Osuszanie

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty profesjonalnego osuszania oraz odgrzybiania mieszkań i domów. Dzięki wysokiej klasy urządzeniom jesteśmy w stanie skutecznie zapobiegać trwałym uszkodzeniom, doprowadzając do zadowalającego stanu nawet te pomieszczenia, które uległy poważnemu zalaniu.

Naszą ofertę kierujemy szczególnie do tych osób, które w wyniku złej izolacji lub też wentylacji, mierzą się ze zbyt dużą wilgocią w swoim domu. Łączymy osuszanie z odgrzybianiem, ponieważ to właśnie zawilgocona ściana lub podłoga wraz z ciepłym powietrzem tworzy najlepsze warunki do rozwoju grzybów.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Utrzymująca się w pomieszczeniach wilgoć nie tylko prezentuje się nieestetycznie, jeśli do rozwoju grzybów dochodzi w widocznym miejscu, ale również prowadzić może do trwałych uszkodzeń ścian i podłóg. Co jednak najistotniejsze, zbyt duża wilgoć zagraża zdrowiu mieszkańców.
Osuszanie i odgrzybianie w miejscach mierzących się ze zbyt dużą wilgotnością jest więc konieczne, by uniknąć poważnych problemów ze zdrowiem. W tym również nowotworów, które bywają wynikiem rozwijających się w pomieszczeniach grzybów. W mieszkaniach, w których utrzymuje się zbyt duża wilgotność, czuć nieprzyjemny zapach, a niekorzystny klimat prowadzi do stałego zmęczenia organizmu, chorób górnych dróg oddechowych oraz skóry. Metody naszej pracy oraz rodzaj użytych urządzeń dopasowujemy do potrzeb danych pomieszczeń.

W celu poznania szczegółów oraz orientacyjnej ceny naszych usług osuszania i odgrzybiania zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w naszych salonach.

 

Kościerzyna

ul. Miodowa 20
Telefon:
58 680 85 74
501 563 423

Wejherowo

ul. Gdańska 5
Telefon:
58 672 11 91

osuszanie

Skontaktuj się z nami

Jest kilka możliwości, aby się z nami skontaktować. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania tutaj, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi. Odwiedź nas w jednym z salonów, salon w mieście Kościerzyna oraz Wejherowo.