Osuszanie

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty profesjonalnego osuszania oraz odgrzybiania mieszkań i domów. Dzięki wysokiej klasy urządzeniom jesteśmy w stanie skutecznie zapobiegać trwałym uszkodzeniom, doprowadzając do zadowalającego stanu nawet te pomieszczenia, które uległy poważnemu zalaniu.

Naszą ofertę kierujemy szczególnie do tych osób, które w wyniku złej izolacji lub też wentylacji, mierzą się ze zbyt dużą wilgocią w swoim domu. Łączymy osuszanie z odgrzybianiem, ponieważ to właśnie zawilgocona ściana lub podłoga wraz z ciepłym powietrzem tworzy najlepsze warunki do rozwoju grzybów.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Utrzymująca się w pomieszczeniach wilgoć nie tylko prezentuje się nieestetycznie, jeśli do rozwoju grzybów dochodzi w widocznym miejscu, ale również prowadzić może do trwałych uszkodzeń ścian i podłóg. Co jednak najistotniejsze, zbyt duża wilgoć zagraża zdrowiu mieszkańców.
Osuszanie i odgrzybianie w miejscach mierzących się ze zbyt dużą wilgotnością jest więc konieczne, by uniknąć poważnych problemów ze zdrowiem. W tym również nowotworów, które bywają wynikiem rozwijających się w pomieszczeniach grzybów. W mieszkaniach, w których utrzymuje się zbyt duża wilgotność, czuć nieprzyjemny zapach, a niekorzystny klimat prowadzi do stałego zmęczenia organizmu, chorób górnych dróg oddechowych oraz skóry. Metody naszej pracy oraz rodzaj użytych urządzeń dopasowujemy do potrzeb danych pomieszczeń.

osuszanie

Problem nadmiernej wilgoci pojawia się w wielu przypadkach. Najczęściej podczas prac remontowych, gdy pogoda nie sprzyja szybkiemu wysychaniu świeżo tynkowanych lub malowanych ścian, ale również w słabo izolowanych piwnicach, garażach lub pomieszczeniach gospodarczych, a także w sytuacjach awaryjnych np. podtopień budynków. Wilgoć nie tylko utrudnia prace budowlane, ale powoduje także rozwój pleśni i niebezpiecznych grzybów w pomieszczeniach.

Rozwiązaniem jest zapewnienie dobrej wentylacji i stałej cyrkulacji powietrza oraz zastosowanie profesjonalnych osuszaczy powietrza.

Liderem na rynku profesjonalnych osuszaczy jest firma MASTER, która w swojej ofercie posiada szereg modeli o różnej wydajności. Wszystkie osuszacze powietrza MASTER szybko i skutecznie usuwają wilgoć z pomieszczeń oraz w bezpieczny sposób przyspieszają wysychanie ścian bez obaw o pękanie tynków. W ofercie MASTER dostępne są modele o wydajności od 20 do 80 l/24h np. MASTER DH 752 lub MASTER DH 44. Są proste w instalacji i obsłudze, posiadają wbudowany zbiornik na skropliny, a uchwyty i koła umożliwiają łatwy transport. Większość modeli posiada także licznik roboczogodzin, wbudowany higrostat oraz możliwość podłączenia przewodu do odprowadzenia skroplin metodą grawitacyjną, co pozwala na pracę ciągłą przez całą dobę. Urządzenia MASTER charakteryzują przede wszystkim wysoka jakość komponentów, wytrzymała obudowa oraz duża funkcjonalność, które gwarantują komfortowe użytkowanie i bezawaryjne działanie przez długi czas.

Warto podkreślić, że pracę osuszaczy MASTER można również optymalizować poprzez ogrzewanie pomieszczeń za pomocą przenośnych nagrzewnic MASTER oraz zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza stosując wentylatory MASTER.

W celu poznania szczegółów oraz orientacyjnej ceny naszych usług osuszania i odgrzybiania zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w naszych salonach.

 

Kościerzyna

ul. Miodowa 20
Telefon:
58 680 85 74
501 563 423

Wejherowo

ul. Gdańska 5
Telefon:
58 672 11 91

Skontaktuj się z nami

Jest kilka możliwości, aby się z nami skontaktować. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania tutaj, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi. Odwiedź nas w jednym z salonów, salon w mieście Kościerzyna oraz Wejherowo.