Klamki

Wyjątkowe akcesoria i okucia drzwiowe, a w tym klamki, bywają wspaniałym zwieńczeniem piękna drzwi; są one uzupełnieniem starannie komponowanej całości i nigdy nie powinny być dobierane przypadkowo. Ponieważ wiele osób czuje się przytłoczona liczbą dostępnych kształtów, kolorów i materiałów, naszym Klientom proponujemy profesjonalną pomoc naszych doradców. Z przyjemnością wskażemy właściwe rozwiązania pod kątem zarówno estetyki, jak i funkcjonalności.
W ofercie naszych salonów Sprints znajdują się klamki pochodzące od najlepszych producentów: Infinity Line, Tupai, VDS, Gamet, Kuchinox i Domino. W przygotowanej przez nas ofercie nie brakuje zarówno tych klasycznych kształtów, jak i zachwycających swą oryginalnością, śmiałych propozycji w wielu różnych stylach i kolorach. Idealnie komponują się one czy to z elegancką przestrzenią w stylu Glamour , czy też jasnym, minimalistycznym wnętrzem.
Klamki wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu przez długi czas prezentują się perfekcyjnie.
  • gamet

  • tupai

Skontaktuj się z nami

Jest kilka możliwości, aby się z nami skontaktować. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania tutaj, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi.