Ekogroszek

Marka DIABLO stworzona została pod patronatem Krzysztofa Diablo Włodarczyka. To ekogroszek wprowadzający prawdziwą rewolucję w ogrzewaniu.

DIABLO posiada wszystkie cechy produktu ekologicznego – nie tworzy nawet minimalnych spieków, sadzy, smoły. Nie psuje jakości powietrza, nie zanieczyszcza powierzchni czynnej kotła, przewodów spalinowych i komina. Minimalna ilość popiołu powstająca podczas reakcji wyrzucana jest poza przestrzeń palnika, dzięki czemu nie występuje efekt blokowania przez spieki – to z kolei pozwala ograniczyć nadmuch i zaoszczędzić prąd.

Nieznaczna ilość spalin z ekogroszku DIABLO przypomina zanieczyszczenia powstałe podczas spalania oleju opałowego czy gazu, dzięki czemu nie ma tu mowy o zawiesinie smogowej. Przy dłuższym stosowaniu widoczny jest efekt redukcji zanieczyszczeń, powstałych przy stosowaniu poprzedniego opału. W czasie produkcji ekogroszek DIABLO jest dwukrotnie przesiewany w celu pozbycia się wszelkich zanieczyszczeń.

Proponujemy węgiel w 25-kilogramowych workach na paletach.
Cena promocyjna produktu naszej nowej marki obowiązywać będzie do 31 stycznia 2018r. Zachęcamy do skorzystania z rabatu!

Cechy Ekogroszku „DIABLO”

Wartość opałowa – max.24 Mj/kg
Ciepło spalania – 29 Mj/kg
Zawartość siarki – 0,1%
Granulacja – 8-25 mm
Zawartość popiołu mniej niż 2%

Cena: 879.00 PLN/tona

Przy zakupie na potrzeby działalności gospodarczej, do ceny zakupu zostanie doliczona akcyza w wysokości: 38zł. na wyroby węglowe.

Skontaktuj się z nami

Jest kilka możliwości, aby się z nami skontaktować. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania tutaj, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi. Odwiedź nas w jednym z salonów, salon sprzedaży drzwi KościerzynaWejherowo.