Montaż

Dla tych, którzy zdecydują się na wybór drzwi lub podłóg w naszych salonach Sprints, przygotowaliśmy atrakcyjną cenowo ofertę ich montażu. Dzięki współpracy z doświadczonymi ekipami serwisowymi jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny i sprawny montaż drzwi, montaż paneli podłogowych lub montaż podłóg drewnianych, który pozwoli cieszyć się efektami pracy przez wiele kolejnych lat.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ to właśnie nieprawidłowy montaż, wykonywany przez osoby niedoświadczone, staje się najczęściej powodem uszkodzeń i utraty sprawności produktów. Wiele lat pracy w branży wykończeniowej pokazała nam również, że najbardziej godnymi zaufania przy montażu danych drzwi i podłóg wraz z listwami są ci, którzy dokładnie znają specyfikę powierzonych w ich ręce materiałów.

Dlatego wybierani przez nas pracownicy są nie tylko dobrze do tego wcześniej przeszkoleni, ale dzięki wieloletniej pracy z takimi renomowanymi producentami, jak Classen, Porta czy Tarkett, potrafią dobrze ocenić specyfikę konkretnych skrzydeł drzwiowych lub paneli podłogowych.
Chcąc przy tym zapewnić kompleksową pomoc naszym Klientom, oferujemy także profesjonalny pomiar, doradztwo i transport. W celu uzyskania szczegółów naszej promocji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Jest kilka możliwości, aby się z nami skontaktować. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania tutaj, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi.
Odwiedź nas w jednym z salonów, salon sprzedaży drzwi Kościerzyna, Wejherowo.