Listwy

Listwy przypodłogowe dawniej pełniły jedynie funkcje praktyczne, dzisiaj z kolei muszą być również estetycznie i ciekawie wykonane. Do ich zadań należy bowiem dopełnianie panującego w danym wnętrzu stylu. Choć czasem ich obecność wydawać się może niewiele znacząca, to prawdą jest, że źle dobrane listwy przypodłogowe są w stanie zniszczyć długo oczekiwany efekt w starannie urządzanym pomieszczeniu.
Na tych, którzy mierzą się z wyborem odpowiednich dla siebie listew przypodłogowych, czeka wiele różnych materiałów, kolorów i kształtów. W naszych salonach Sprints dostępne są zarówno listwy przypodłogowe drewniane idealnie komponujące się z naturalnymi podłogami , MDF laminowane dobrane kolorystycznie do paneli podłogowych lub w bardzo modnym białym kolorze , listwy MDF lakierowane w każdym kolorze z palety RAL co daje możliwość dopasowania się do swojego wymarzonego wnętrza oraz najbardziej popularne listwy plastikowe w różnych wysokościach , o różnych sposobach montażu w bardzo bogatej ofercie kolorystycznej.
Zapraszamy serdecznie do przyjrzenia się bliżej wszystkim dostępnym u nas propozycjom. W razie wątpliwości chętnie służymy pomocą, doradzając oraz proponując właściwe dla każdego rozwiązania. Lata doświadczenia sprawiły, że doskonale wiemy, jakie listwy przypodłogowe i w jakich wnętrzach sprawdzać się będą najlepiej.
  • adore decor

  • adore decor

  • adore decor

Skontaktuj się z nami

Jest kilka możliwości, aby się z nami skontaktować. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania tutaj, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi.