O firmie

Sprints to my – niewielka, działająca z nastawieniem na proponowanie idealnie dopasowanych do potrzeb naszych Klientów rozwiązań firma, która stworzona została przez rodzinę i w jej rękach pozostała. Zdobywane latami doświadczenie pozwala nam łączyć wszystko to, co w branży wykończeniowej najważniejsze: wybór jedynie godnych polecenia producentów, bogatą w różnorodne modele ofertę oraz atrakcyjne ceny.

Od 15 lat oferujemy solidnie wykonane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, komfortowe bramy, inspirowane najnowszymi trendami panele podłogowe i podłogi drewniane, listwy przypodłogowe oraz wiele innych. Z naszej strony Klienci mogą uzyskać kompleksową pomoc – nie tylko profesjonalne doradztwo, ale i bezpłatny pomiar, transport i montaż drzwi lub podłóg. Dzięki temu możemy być pewni, że zakupione u nas produkty zostaną odpowiednio dobrane i zamontowane, służąc bezproblemowo Klientom przez wiele kolejnych lat.

Obecnie posiadamy dwa salony drzwi i podłóg. Oba znajdują się na terenie województwa pomorskiego – pierwszy w Kościerzynie, drugi w Wejherowie. Osoby, które mają taką możliwość, zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów osobiście. Chętnie przedstawimy aktualne oferty poszczególnych producentów oraz wskażemy opłacalne rozwiązania. Pozostałych zapraszamy do kontaktu telefonicznego w podanych godzinach pracy lub wysłania o każdej porze wiadomości poprzez podany na stronie adres e-mail lub formularz kontaktowy.

Skontaktuj się z nami

Jest kilka możliwości, aby się z nami skontaktować. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania tutaj, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi.