Podłogi drewniane

Podłogi drewniane to całe mnóstwo zalet: przyjemne, tworzące domową atmosferę dające poczucie ciepła i naturalny wygląd. Dzięki możliwości wyboru pomiędzy różnymi rodzajami drewna i koloru z bogatej palety odcieni pozwalają na realizację wielu różnych aranżacji. Układać je można na wiele sposobów, decydując się na wzór jodełki francuskiej czy węgierskiej. W ten sposób istnieje możliwość zaprojektowania przestrzeni zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu.

U nas znajdziesz podłogi drewniane pochodzące od najlepszych producentów m.in. Tarkett, BOEN, Barlinek, , FinishParkiet, Jawor-Parkiet. Wiele lat doświadczenia nauczyło nas, że podłogi drewniane potrzebują wiele uwagi i czułości, szczególnie na etapie ich montażu. Dlatego naszym Klientom proponujemy fachową pomoc nie tylko w wyborze podłóg, ale również pomiar , transport i montaż. Kompleksowa usługa to pewność, że tak wyjątkowy produkt, jakim jest wykonana z naturalnego drewna podłoga, prezentował się będzie doskonale przez bardzo długi czas.

Potrzebujesz montażu?
Skorzystaj z naszych usług – montaż podłóg drewnianych.

  • Podłogi drewniane salon sprzedaży podłóg | Wejherowo, Kościerzyna

    tarkett 3

  • Podłogi drewniane salon sprzedaży podłóg | Wejherowo, Kościerzyna

    tarkett 2

  • Podłogi drewniane salon sprzedaży podłóg | Wejherowo, Kościerzyna

    tarkett 1

Skontaktuj się z nami

Jest kilka możliwości, aby się z nami skontaktować. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania tutaj, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi.
Odwiedź nas w jednym z salonów, salon sprzedaży drzwi Kościerzyna, Wejherowo.