Drzwi zewnętrzne

To właśnie one stają się wizytówką domu, gwarantując przy tym bezpieczeństwo oraz komfort jego mieszkańców. W naszych salonach Sprints stawiamy jedynie na najlepszych producentów, których drzwi zewnętrzne cechuje wysoka jakość wykonania i wytrzymałość. Dzięki temu mamy pewność, że proponowane przez nas produkty służyć będą Klientom na długo, zachowując przy tym swój perfekcyjny wygląd przez wiele kolejnych lat.
Wśród polecanych przez nas drzwi wejściowych są między innymi drzwi drewniane takich producentów jak CAL czy Parmax – które zgrabnie łączą tradycyjną stolarkę drzwiową z najnowszymi technologiami oraz trendami-zapewniając wysoką jakość produktów. Dla klientów , którzy poszukują innych rozwiązań zaproponować możemy drzwi stalowe takich firm jak WIKĘD , KMT , GERDA.
W stworzonych przez tych producentów kolekcjach , znajdują się wysokiej klasy drzwi , dostępne w różnych wzorach i gamach kolorystycznych , mające zastosowanie zarówno w domkach jednorodzinnych , mieszkaniach , czy obiektach usługowych.

Potrzebujesz montażu?
Skorzystaj z naszych usług – montaż drzwi zewnętrznych.

  • Drzwi zewnętrzne salon sprzedaży drzwi | Wejherowo, Kościerzyna

    longinus-kol.-rycerska-1024×768-1

  • Drzwi zewnętrzne salon sprzedaży drzwi | Wejherowo, Kościerzyna

    mszczuj-rycerska-2-1

  • Drzwi zewnętrzne salon sprzedaży drzwi | Wejherowo, Kościerzyna

    zyndram-kol.-rycerska-1024×683-1

Skontaktuj się z nami

Jest kilka możliwości, aby się z nami skontaktować. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania tutaj, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi.
Odwiedź nas w jednym z salonów, salon sprzedaży drzwi Kościerzyna, Wejherowo.